ForumTematyPostyOstatni Post
Brak nowych postów

Osiedle Mieszkaniowe


Dość spora dzielnica, w której znaleźć można jedynie mieszkania. Są tutaj zarówno kilkuset piętrowe wieżowce wypełnione małymi mieszkaniami, w których to mieszkają przeciętni mieszkańcy miasta, jak również gigantyczne apartamentowce z przeszklonymi ścianami, będące mieszkaniami idoli i naukowców.
00
Brak nowych postów

Centrum Handlowe Shinsegae


Sklep bardzo rozwinął się przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Teraz jest to gigantyczny, ośmiopiętrowy budynek, w którym można znaleźć restauracje, kawiarnie i sklepy wszelkiego typu, a nawet odpocząć w otoczeniu Drzew Energetycznych na ławce w wewnętrznym, miniaturowym parku.
11Salon mody Cyber...
Pią Maj 25, 2012 3:04 pm
Carmel Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Szklarnia Drzew Energetycznych


Kompleks trzech wielkich, okrągłych niczym bańki mydlane szklarni, połączonych ze sobą wąskimi tunelami. Poza oddzielonymi miejscami, w których z drzew pobierana jest żywica, reszta szklarni jest otwarta dla zwiedzających i pełni funkcję zadaszonego parku. Hodują tu nawet drobne, białe motyle, które zapylają kwiaty Drzew Energetycznych.
11Pierwsze Drzewo ...
Pią Maj 25, 2012 4:12 pm
Carmel Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Kluby i Restauracje


Większą część miasta zajmują kluby, puby i inne lokale, w których można beztrosko zabijać nudę przy alkoholu i muzyce. Rozsypane są one po całym terenie Metropolii, więc niezależnie gdzie się znajdujesz, możesz mieć pewność, że gdzieś niedaleko możesz się upić i najeść w przyjemnym towarzystwie - lub też kogoś znaleźć
11Czekolada
Pią Maj 25, 2012 4:01 pm
Carmel Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Nowe Chinatown


Kolorowa dzielnica pełna lampionów, złotych smoków i zapachu smażonych warzyw. Tutejsi mieszkańcy starali się jak najlepiej oddać klimat zatłoczonych, chińskich uliczek podczas obchodów Nowego Roku, z początku XXI wieku i wielu ludzi sądzi, że im się nawet udało. Chinatown usytuowane jest u stóp wielkich wieżowców, pośród najbardziej parszywych lokacji w Metropolii, ale to właśnie tutaj najłatwiej dostać perłowe RD.
11Boczna Aleja
Pią Maj 25, 2012 3:44 pm
Carmel Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Szpital


Wyjątkowo skromny, prostokątny budynek mający zaledwie dwadzieścia pięter. Znajdują się tutaj zarówno oddziały typowe dla dawnych szpitali, takie jak chirurgia czy ostry dyżur, ale poza tym jest tutaj centrum zakładania Chipów Matek i oddział, w którym mogą dochodzić do siebie ludzie, którzy bawili się zbyt intensywnie.
00
Brak nowych postów

Lokal Sinbi


Sinbi ma swoją siedzibę w dość wąskim, prostokątnym wieżowcu oddalonym nieco od głośnej Hali Koncertowej i Chinatown. Okolica jest raczej cicha i spokojna, co idealnie pasuje do nieco ponurego, niepokojącego klimatu otaczającego to miejsce.
11Dormitorium
Pon Maj 28, 2012 4:20 pm
Carmel Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Wieżowiec Segseu


W tych czasach już nikt nie musi udawać, że domy publiczne, ba! Wielu z nich nie da się nie zauważyć! Do jednych z nich należy Segseu, którego siedzibą jest elegancki drapacz chmur w samym centrum. Każdy pracownik ma do dyspozycji jedno piętro, które może urządzić wedle własnego widzimisię. Im większe zyski przynosi on Segseu, tym wyższe i lepiej wyposażone piętro ma szanse dostać.
11Łaźnie dla klien...
Pon Maj 28, 2012 4:38 pm
Carmel Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Centrum Sportowe


Boiska, baseny, sale go gimnastyki i siłownie. Wszystkie wyposażone w najnowocześniejszy i najlepszy sprzęt dostępny na rynku. W tym miejscu wszyscy mieszkańcy mogą spędzać tyle czasu ile im się tylko zamarzy, kształtując wspaniałą sylwetkę - w końcu trzeba mieć się czym chwalić, prawda?
11Basen
Czw Maj 31, 2012 1:56 pm
Carmel Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Hala Koncertowa


Wielki, półokrągły budynek, który jest w stanie pomieścić setki tysięcy osób. To tutaj odbywają się najbardziej oblegane koncerty i muzyczne festiwale, w trakcie których idole toczą zażartą walkę o popularność. Znajduje się tutaj również studio nagrań, gdzie każdy młody wokalista może spróbować swoich sił i nagrać własną płytę.
00
Brak nowych postów

Komunikacja


Podniebne Chodniki, naziemne ulice, pociągi i podziemne metro - w każdym miejscu dzieje się coś ciekawego i środki komunikacji miejskiej nie są żadnym wyjątkiem!
00