You are not connected. Please login or register

Grupy dostępne na forum

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Grupy dostępne na forum on Nie Maj 20, 2012 4:58 pm

Carmel

Carmel
Świeżak
Obywatele
  Zwyczajni zjadacze chleba mieszkający w Metropolii Seulu.
  W przypadku wybrania tej grupy sami wymyślamy nazwę rangi, niepotrzebny jest opis.
O.S.S (Organiczne Służby Specjalne)
  Pomimo tego, ze w mieście jest zrobotyzowana policja, to jest ona bezsilna wobec kwitnącego handlu narkotykami. Na pomoc przychodzą jej członkowie O.S.S, ludzie, którzy zwalczają przestępczość nie przejmując się wyznaczonymi przez prawo granicami, które krępują policję. Swoją budową i systemem przypominają dawne organizacje łowców głów. Tyle że oni mają fajniejsze zabawki.
Naukowcy
  Ostatni normalnie pracujący ludzie. Do ich obowiązków należy ciągłe rozwijanie technologii i badania nad napędzającym wszystko olejem, chociaż niektórzy z nich specjalizują się w medycynie lub wytwarzaniu nowoczesnych broni. Naukowcy są najwyższym szczeblem w hierarchii Metropolii Seulu, dysponują też największymi ilościami gotówki, poza tym wszyscy przedstawiciele tej grupy pracują dla Pllea'i. Przynajmniej teoretycznie.
Idole
  W świecie końca XXI wieku rozrywka jest niczym religia, zaś każdy, kto się nią zajmuje, momentalnie staje się bożyszczem tłumów. Nic dziwnego więc, że bycie Idolem jest czymś naprawdę wyjątkowym! Im pozwala się na wszystkie wybryki, jednak trzeba dobrze wiedzieć kiedy, i co, przeskrobać, żeby nie stracić fanów, a być na ustach wszystkich. Bycie idolem to ciężki kawałek chleba.
  W przypadku wybrania tej grupy, rangą jest to, czym zajmuje się postać (np. Piosenkarka, Muzyk, Aktorka).
Segseu
  Pracownicy najbardziej znanego domu publicznego w mieście. Każdy z nich ma zapewnione prywatne mieszkanie i pokój w siedzibie Segseu. Ich życie kręci się wokół przyjemności, wielu z nich nigdy nie bierze wolnego. Znani są z tego, że przyjmą każdego w każdym miejscu. Bez wstydu czy skrupułów. Całe miasto należy do nich, to oni wyznaczają standardy. Jednak mieszkańcy tego domu mają jedną zasadę: muszą dawać przyjemność, samemu nie biorąc narkotyku. W Segseu trwa niekończący się wyścig szczurów, każdy rzuca każdemu kłody pod nogi przy każdej nadarzającej się okazji. W końcu chodzi o to, by być najlepszym!
Sinbi
  Konkurencja Segseu. Mieszkańcy małego domu publicznego, specjalizującego się w korzystaniu z perłowego RD. Ich praca nie jest tak bezproblemowa jak w przypadku kolegów po fachu, oni musza utrzymać się na pozycji ciężką, nie zawsze przyjemną, pracą i sporymi ilościami bardzo wymagających klientów. Jednak te ciężkie warunki sprawiają, że pracownicy Sinbi czują się jak wielka rodzina, w której każdy jest zobowiązany do pomocy innym, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Ich znakiem rozpoznawczym są języki, które od narkotyku stały się niebieskie na stałe.
Rainbow Drinkers
  Członkowie charakterystycznej dla tego miasta subkultury, których można poznać po rażąco kolorowych strojach i fryzurach. Większość z nich to dzika młodzież, chcąca zawojować świat rozrywki. Są najgłośniejszą i najbardziej nieprzewidywalną grupą społeczną, głównie z powodu swojej filozofii "bawmy się tak, by umrzeć na parkiecie".
Gangdo
  Innymi słowy miejski półświatek. Zabójcy, dilerzy, gwałciciele. Ludzie, którzy zrobią wszystko co im zlecisz, jeżeli tylko jest to nielegalne i masz coś, czego chcą. Dla niektórych to pieniądze, dla innych dobra materialne, niektórzy robią to bo lubią. jednak oni wszyscy należą do jednej, silnej organizacji, z którą policja zmechanizowana policja dawno przestała toczyć wojnę. Muszą jednak uważać na wiecznie czujnych członków O.S.S...
Postacie Specjalne
  Wyjątkowi mieszkańcy miasta, nie dający się zaliczyć do żadnej z grup. W przypadku wybrania tej grupy trzeba samodzielnie stworzyć rangę i dodać jej dokładny opis.

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach